• تهران، خيابان شهيد بهشتی، خيابان قائم مقام فراهانی، كوچه ميرزا حسنی، شماره 24

  • ورود کاربران
  • 9821-42515

درباره كلينيك نوين ديدگان

مجتمع فوق تخصصي نوين ديدگان در رشته هاي چشم،گوش و حلق و بيني،پوست و مو در سال 1378 تاسيس گرديد و با حضور جمعي اساتيد دانشگاه ها و مجرب ترين پزشكان فوق تخصصي كشور و با بهره گيري از مدرنترين و پيشرفته ترين تجهيزات پزشكي و دستگاه هاي ليزر و پاراكلينيك و پرسنل ممتاز همه روزه با اتاق های عمل مجهز،اتاق عمل سرپايي، اتاق های عمل ليزيك،بخش بستري و اتاق هاي خصوصي در خدمت هموطنان عزيز ميباشد.

پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاهها و امکانات در اتاق عمل جراحی این مجموعه جهت انجام اعمال مختلف جراحی در رشته های چشم ، گوش، حلق و بینی ، پلاستیک و ترمیمی مورد استفاده جراحان قرار دارد. در قسمت پاراکلینیک و چشم پزشکی کلیه امکانات و دستگاههای بررسی وضعیت چشم در بخش اپتومتری (سنجش بینایی) مرکز لیزر موجبات تشخیص و درمان سریع و دقیق بیماران مربوطه را موجب می گردد. با داشتن دستگاه پیشرفته در قسمت اگزایمر جهت رفع عیوب انکساری در بخش جراحی لازک و لیزیک روزانه تعداد بسیاری از بیماران از سراسر کشور موفق به این عمل جراحی در این مرکز میگردند. با وجود لیزر های متعدد پیشرفته در بخش پوست و مو امکان تشخیص و درمان دقیق تری برای مراجعین در مرکز لیزر و درمانگاه تخصصی پوست و مو در این مجموعه موجود می باشد.

کلینیک فوق تخصصی نوین دیدگان

كلينيك تخصصی و فوق تخـصصی نوين ديدگان همواره تـلاش نموده تا بـراسـاس دستــورالعمل ها و استانداردهای ابلاغی از طرف وزارت بهداشت­، درمان و آموزش پزشکی ارائه خدمت نماید.

اين مجموعه با تمرکز بر فعالیت های تشخیصی و درمانی از مراجعه متعدد بیماران به مراکز چشم پزشکی مي کاهد و در عین حال بهترین و باکیفیت ترین درمان های چشمی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ملزومات روز دنیای چشم پزشکی ارائه کند.

“هدف مجموعه نوين ديدگان رفاه بیشتر، درمان باکیفیت و آرامش بیماران بوده و خواهد بود”

راهنماي خدمات

ويزيت چشم پزشكيويزيت پوست و زيباييتصويربرداري و اپتومتري
ليزرهاي پوستخدمات پاراكلينيكيجراحي گوش و حلق و بيني
عينك سازيجراحي پلاستيك و زيباييآزمایشگاه
داروخانه