• تهران، خيابان شهيد بهشتی، خيابان قائم مقام فراهانی، كوچه ميرزا حسنی، شماره 24

  • ورود کاربران
  • 9821-42515

معرفی خدماتIPD

دپارتمان بیماران بین الملل (IPD )

توریسم درمانی یا گردشگری سلامت، سفری است که با هدف درمان به کشورهای دیگر انجام میگردد. از علل این نوع گردشگری، عدم وجود شیوه های درمانی مشابه، هزینه های درمانی بالا و عدم وجود تکنولوژی های پیشرفته درمانی، در کشور مبدا می باشد. از طرفی دیگر با توجه به تعرفه های پزشکی مناسب در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه و ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با کیفیت بین المللی، تعداد زیادی بیماران تمایل دارند تا برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی به ایران سفر نمایند و این امر خود سبب گردیده است تا یکی از قطب های گردشگری سلامت در منطقه،کشور عزیزمان ایران باشد.

بخش بیماران بین الملل کلینیک نوین دیدگان

بخش بیماران بین الملل کلینیک نوین دیدگان یکی از مجهزترین و به روز ترین کلینیک ها در کشور ایران و شهر تهران می باشد. کلینیک نوین دیدگان با داشتن پزشکانی متخصص و پرسنلی مجرب می کوشد تا پذیرای تمامی مراجعین از همه کشورها باشد. کلینیک نوین دیدگان در بخش های مختلف همواره در تلاش است، تمامی امکانات تخصصی و فوق تخصصی خود را جهت ارائه خدمات، برای بیماران عزیز خود، به ارمغان بیاورد.

 

کلینیک نوین دیدگان در بخش های چشم، گوش، حلق و بینی، پلاستیک و زیبایی، پوست و مو، امکانات فوق العاده ای را در این بخش ها به علاقه‌ مندان خارج از کشور ایران، ارائه می نماید. لازم به ذکر است تمامی امکانات و تجهیزات کلینیک نوین دیدگان از پیشرفته ترین و جدید ترین، تجهیزات روز دنیا می باشد.

 

کلینیک نوین دیدگان با قرارگیری در مرکز شهر تهران در دسترسی عالی و راحتی برای بیماران عزیز می باشد. این کلینیک با بیش از دو دهه تجربه در رشته های گوش، حلق و بینی، پلاستیک و زیبایی، پوست و مو و چشم سالیان درازی است که خدمات تخصصی و فوق تخصصی خود را به مشتاقان و عزیزان خارج از کشور ایران، ارائه میدهد.

 

همچنین لازم به ذکر است در کلینیک نوین دیدگان مترجم هایی به زبانهای انگلیسی، فرانسه و عربی با حضور همیشگی خود، جهت انتقال پیام بین پزشکان و مراجعین حضور دارند و این امکان، آسودگی خیال خوبی را به مراجعین و بیماران عزیز خارج از کشور می دهد، تا با خیالی آسوده پیام های خود را به پرسنل و پزشکان متخصص، انتقال دهند.